dzisiaj: piątek 19 października 2018
Ubranka dla psa Ubranka dla piesków Rss Submit
Maj
26
Ostatnia aktualizacja: Niedziela, 26 maj 2013 drukuj wyślij

Dlaczego mały pies musi być ubierany zimą

Dlaczego mały pies musi być ubierany zimą
Małe psy takie jak yorki, ratlerki bądź też maltańczyki powinny być szczególnie chronione podczas zimy. Wprawdzie pieski te posiadają zabezpieczenie w postaci gęstej sierści jednak na nic się to zdaje w sytuacji kiedy to w ową sierść wbije nam się spora ilość śniegu. W takiej sytuacji piesek momentalnie wychładza się co może skutkować hipotermią a nawet śmiercią. Proszę tylko zerknąć na zdjęcie obok na którym doskonale widać małego yorka oblepionego kulkami śnieżnymi – wystarczyło dosłownie 2 minuty by ten mały piesek stał się małym bałwankiem - a przecież wcale tak nie musi być bo przecież wystarczy kupić pieskowi bardzo ładne i praktyczne ubranko dla psa które doskonale chronić go będzie przed zimnem oraz śniegiem.
Zima nie jest dobrą porą dla małych psów jednak dzięki ciepłym ubrankom mogą ją w miarę normalnie przeżyć bez różnego rodzaju chorób oraz infekcji. Obecnie bardzo wiele sklepów zoologicznych wprowadza do swojej oferty szeroką gamę ciuszków bo ich właściciele doskonale zdają sobie z tego sprawę że na owe akcesoria z roku na rok jest coraz większy popyt wśród właścicieli psów. Na dzień dzisiejszy w sklepach dostępne są nie tylko ciepłe kombinezony ale również kurtki, dresiki a nawet płaszcze – jednym słowem wszystko do wyboru i koloru.
Szczerze zachęcamy wszystkich właścicieli yorków, maltańczyków chihuahua oraz pozostałych ras miniaturowych do zakupu tego typu akcesoriów, bowiem za naprawdę niewygórowaną cenę możemy doskonale ochronić pupila zimą. 
Oceń artykuł
94%
6%
Ocen: 18