dzisiaj: piątek 19 października 2018
Ubranka dla psa Ubranka dla piesków Rss Submit
Paź
06
Ostatnia aktualizacja: Niedziela, 06 październik 2013 drukuj wyślij

Niepowtarzalna odzież dla psów marki York Design

Niepowtarzalna odzież dla psów marki York Design

Chcesz wyróżnić swojego psa spośród innych spacerujących zimą w parku? Nic prostszego ! Wystarczy że kupisz mu niepowtarzalne ubranko z kolekcji marki York Design.

Projekty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem wśród właścicieli małych piesków które w sezonie jesienno - zimowym muszą być ubierane w ciepłe ciuszki. Jak co roku marka stara się zaskoczyć swoich klientów nowymi fasonami oraz kolorystyką, co zresztą daje im się w stu procentach! Z roku na rok bowiem powiększa się bowiem rzesza ich klientów nie tylko w naszym kraju ale również poza jego granicami. Marka York Design importuje swoje produkty do wszystkich krajów Unii Europejskiej skąd poprzez siatkę dystrybutorów rozprowadzane są one do poszczególnych województw (landów).

Z opinii sprzedawców w sklepach zoologicznych wynika że w nadchodzącym sezonie najlepiej sprzedawać się będą ubranka z różnego rodzaju aplikacjami czyli napisami bądź też wyhaftowanymi wzorami. Jak do tej pory największą furorą cieszy się ubranko dla psa z napisem FBI. Ten jakże elegancji i praktyczny ciuszek doskonale układa się na ciele zwierzęcia chroniąc do przed zimnem oraz wilgocią. Dodatkowo na grzbiecie wyhaftowany został sporej wielkości napis FBI.

Osoby zainteresowane tym pięknym przedmiotem zapraszamy do odwiedzenia internetowego sklepu producenta. 

 

Oceń artykuł
100%
0%
Ocen: 15