dzisiaj: piątek 19 października 2018
Ubranka dla psa Ubranka dla piesków Rss Submit
Paź
06
Ostatnia aktualizacja: Niedziela, 06 październik 2013 drukuj wyślij

Pooperacyjne ubranko dla psa z bawełny

Pooperacyjne ubranko dla psa z bawełny

Specyfikacja użytkowa odzieży dla psów jest naprawdę spora. Większość z nich służy ochronie przed zimnem oraz wilgocią jednak są wśród nich również takie służą do całkiem innych celów. Jednym z nich jest ochrona psa przed infekcją, jaka może powstać po niedawno przebytym zabiegu operacyjnym.

Niestety, czasem w naszym życiu przychodzi bardzo bolesna chwila w której dowiadujemy się od lekarza weterynarii że nasz kochany piesek musi być niezwłocznie operowany. Sam zabieg najczęściej odbywa się na otwarciu brzucha pupila oraz zdiagnozowaniu bądź też usunięciu zakażonej tkanki. Po tej czynności podbrzusze zostaje zaszyte oraz zabezpieczone opatrunkiem. Niestety na nic by się zdało takie zabezpieczenie gdyby nie specjalne ubranko które ubiera się zwierzęciu zaraz po operacji.

Taki ciuszek ma za zadanie ochronę całego podbrzusza przez zabrudzeniem oraz ingerencją naszego psa – większość bowiem zaraz po operacji próbuje wylizywać (a nawet podgryzywać) sobie świeżą bliznę, co często skutkuje uszkodzeniem szwów a nawet ponownym otwarciem się rany.

Pooperacyjne ubranko dla psa ma zapobiec takiej sytuacji dlatego zostało ono uszyte tak aby cała powierzchnia brzuszna była całkowicie zasłonięta. Mocny i zarazem doskonale przepuszczający powietrze materiał w idealny sposób podtrzymuje opatrunek pooperacyjny dzięki czemu rekonwalescencja naszego pupila przebiega bardzo szybko i beż żadnych powikłań. Takie ubranko dla psa posiada specjalne troczki dzięki którym można je idealnie dopasować do ciała naszego zwierzęcia.

Przedstawiony zna zdjęciu model pooperacyjnego ubranka dla psa pochodzi ze strony producenta – marki York Design. 

Oceń artykuł
100%
0%
Ocen: 14