dzisiaj: piątek 19 października 2018
Ubranka dla psa Ubranka dla piesków Rss Submit
Maj
27
Ostatnia aktualizacja: Wtorek, 28 maj 2013 drukuj wyślij

Sklep zoologiczny York Design

Sklep zoologiczny York Design
Rynek zoologiczny z roku na rok staje się coraz bogatszy w ciekawe akcesoria dla zwierząt. Co roku przybywa również nowych firm zoologicznych które produkują bądź też importują do naszego kraju interesujące produkty. Jedną z takich firm jest marka York Design która od ponad dziesięciu lat projektuje oraz wytwarza niebanalne akcesoria dla psów których nie spotkacie nigdzie indziej.  W ofercie tego producenta znajdą Państwo wspaniałe i niepowtarzane:
  • ubranka dla psów i kotów
  • legowiska dla psów i kotów
  • obroże i smycze
  • torby transportowe
  • szelki
Wymienione przez nas akcesoria to zaledwie jedynie niewielki wycinek produktów oferowanych przez tą firmę. Autorskie kolekcje cieszą się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród hurtowni oraz sklepów zoologicznych ale również klientów indywidualnych bowiem do niedawna firma otwarła własny internetowy sklep zoologiczny. Oferowane w nim produkty skierowane są przede wszystkim do psów małych ras które lubią komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Przeglądając ofertę tego sklepu zoologicznego na pierwszy rzut oka wywnioskować można że największą rzeszą zadowolonych klientów tego sklepu będą yorki, ratlerki, maltańczyki oraz buldożki francuskie.
Nam najbardziej przypadły bardzo ładne i kolorowe legowiska dla psów które występują w tym sklepie naprawdę w bardzo imponującej ilości.  Jesteśmy pewni że odwiedzając omawiany przez nas sklep zoologiczny znajdziecie Państwo coś interesującego dla swojego psa. Poniżej dołączamy adres pod którym znajdą Państwo omawiany sklep:
 
Sklep Zoologiczny - York Shop Akcesoria dla psów
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników małych piesków!

 

Oceń artykuł
100%
0%
Ocen: 12